Kiczory
Lipnica
Orawa
GGG
Na Dziole
Serdecznie zapraszamy do naszego obiektu...
Nasze Oczko
Zagroda agroturystyczna zlokalizowana w...
Owsisko
Gospodarstwo agroturystyczne Janiny i...
Kuryja
Całoroczne komfortowo wyposażone,...
GGG

Nasze Oczko

Zagroda agroturystyczna zlokalizowana w centrum Lipnicy Wielkiej, u stóp Babiej Góry. W jej obrębie znajduje się bezpieczny parking dla samochodów gości, plac zabaw dla dzieci, ogród z miejscem do wypoczynku, grill.

Właściciele oferuję do wynajęcia samodzielne mieszkanie na parterze. Składające się z pokoju (max 5os), łazienki i w pełni wyposażonej kuchni. Goście mogą korzystać z TV, radia, książek i map i przewodników. Gospodarze zapewniają smaczne obiady, oraz dostęp do aneksu kuchennego. Nasi goście mogą zakupić na miejscu lub u sąsiadów jaja, śmietanę, ser, masło, mleko.

Ponadto oferujemy również miejsca noclegowe w nowo wybudowanym, niezależnym domu w Kiczorach, miejscowości malowniczo położonej u stóp Babiej Góry. Do dyspozycji gości są dwa pokoje na jednym poziomie: 2- i 4- osobowy z łazienkami i w pełni wyposażona kuchnia oraz samodzielny 4-5os. pokój z kuchnią z wejściem wprost z ogrodu. Dla gości przygotowana została duża altana otoczona laskiem, nad strumykiem, w otoczeniu kwiatów dzięki czemu jest to wspaniałe, zaciszne miejsce na odpoczynek, relaks, opalanie jak również na grillowanie, palenie ogniska i wspólne biesiadowanie :)

Oferta skierowana jest głównie do osób ceniących spokój, bliskość przyrody, piękne górskie widoki, prywatność, przestrzeń. Szczególnie polecamy dla całych rodzin.

Dla spragnionych ciszy i pokoju oferujemy odpoczynek w zaciszu naszego ogrodu grillując kiełbaski lub spacerując w pobliskim lesie-zbierając dary natury (poziomki, jagody, maliny, grzyby). Wspaniale górskie widoki, czyste powietrze i zdrowa źródlana woda zachęcają i uatrakcyjniają pobyt przez cały rok.

  • 1
  • 2
  • 3

Zadaj pytanie poprzez formularz

Dodatkowe informacje

Cena od - do: 25 - 35 zł